Řetěz 9 x 27 ČSN EN 818-7 G5 pro kladkostroje nerez
Kód: 317258481091Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetězy pro kladkostroje a zdvihadla nerezovéPovrchová úprava - lesklý
Materiál: AISI 316L
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nerezové řetězy pro kladkostroje |
|---|---|
| Průměr (d): | 9 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 27 mm |
| Norma: | ČSN EN 818-7 |
| Dovolené zatížení: | 1600 kg |
| Povrchová úprava: | nerez |
| Rozměr (dxp): | 9x27 |
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| Jednotky: | metr |
| Výrobní délka: | 20 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
