Řetěz 9 x 27 DIN 766 krátkočlánkový kalibrovaný jakost 30
Kód: 317156620090Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetěz krátkočlánkový kalibrovaný v normě ČSN 02 3221 přirozeně černý.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy krátkočlánkové kalibrované DIN 766 |
|---|---|
| Průměr (d): | 9 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 27 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 30.6 mm |
| Norma: | DIN 766 |
| Dovolené zatížení: | 1000 kg |
| Povrchová úprava: | přirozeně černý |
| Rozměr (dxp): | 9x27 |
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| Jednotky: | metr |
| Výrobní délka: | 30 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
