Řetězový třmen T63 RC4 DIN 745 necementovaný
Kód: 317514510063Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetězové třmeny vysoce odolné proti opotřebení, značené RC 4, vyráběné dle PN 02 3248 / DIN 745 legovaného manganem (např. 21Mn4Al), opracované na dosedací plochu příložky, s povrchovou tvrdostí min. 700 HV měřenou 0,25 mm pod povrchem v ohbí, hloubka nauhličení HTÄ 0,1d ± 0,01d, hloubka zakalení Eht v cca 0,06d min. 550 HV související s rozměrem d1, zkušební napětí 125 N/mm2, napětí při přetržení 280 N/mm2.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Třmeny pro dopravníky |
|---|---|
| Norma: | DIN 745 |
| Povrchová úprava: | přirozeně černý |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| Materiál: | RC4 |
| Rozměr (A): | 30 mm |
| Rozměr (B): | 105 mm |
| Rozměr (I): | 40 mm |
| Název: | T 63 |
| Rozměr (d3): | 16 mm |
| Zkušební zatížení: | 63 kN |
| Rozměr (H): | 60 mm |
| Rozměr (d1): | 18 mm |
| Rozměr (T): | 63 mm |
| Rozměr (d2): | 21 mm |
| Velikost třmenů: | T63 |
| Cementace: | Necementovaný |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
