Řetězový třmen T80 RC5 DIN 745 necementovaný
Kód: 317514510080.2Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetězové třmeny vysoce odolné proti opotřebení, značené RC 4, vyráběné dle PN 02 3248 / DIN 745 legovaného manganem (např. 21Mn4Al), opracované na dosedací plochu příložky, s povrchovou tvrdostí min. 700 HV měřenou 0,25 mm pod povrchem v ohbí, hloubka nauhličení HTÄ 0,1d ± 0,01d, hloubka zakalení Eht v cca 0,06d min. 550 HV související s rozměrem d1, zkušební napětí 125 N/mm2, napětí při přetržení 280 N/mm2.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Třmeny pro dopravníky |
|---|---|
| Norma: | DIN 745 |
| Povrchová úprava: | přirozeně černý |
| Hmotnost: | 1.13 kg |
| Materiál: | RC5 |
| Rozměr (A): | 37 mm |
| Rozměr (B): | 132 mm |
| Rozměr (I): | 45 mm |
| Název: | T 8 |
| Rozměr (d3): | 20 mm |
| Zkušební zatížení: | 100 kN |
| Rozměr (H): | 74 mm |
| Rozměr (d1): | 23 mm |
| Rozměr (T): | 80 mm |
| Rozměr (d2): | 26 mm |
| Velikost třmenů: | T80 |
| Cementace: | Necementovaný |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
