Ruční řetězové kolo opracované pr. 109
Kód: 123-013441-220Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Související produkty
Detailní popis produktu
Ruční řetězové kolo pro řetěz 4x20. Kolo se dodává opracované a nalakované v odstínu RAL 9005 (černá), nebo zinkované.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězové kladky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| Rozměr (D): | 109 mm |
| Rozměr (E): | 26 mm |
| Rozměr (F): | 30 mm |
| Rozměr (I): | 14 mm |
| Rozměr (G): | 11 mm |
| Rozměr (H): | 20 mm |
| Rozměr (J): | 14 mm |
| Pero: | 5x5 mm |
| Zubů: | 8 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
