Ruční řetězové kolo opracované pr. 428
Kód: 123-012029-520Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Související produkty
Detailní popis produktu
Ruční řetězové kolo pro řetěz 4x20. Kolo se dodává opracované a nalakované v odstínu RAL 9005 (černá).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězové kladky |
|---|---|
| Hmotnost: | 6.9 kg |
| Rozměr (D): | 428 mm |
| Rozměr (E): | 32 mm |
| Rozměr (F): | 55 mm |
| Rozměr (I): | 26 mm |
| Rozměr (G): | 22 mm |
| Rozměr (H): | 36 mm |
| Rozměr (J): | 35 mm |
| Pero: | 8x7 mm |
| Zubů: | 32 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
