S hák
Kód: 317514125008Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
S háky pro manipulaci s materiálem se uplatní všude tam, kde standardní háky nejsou pro manipulaci s břemeny vhodné. Výhodou je snadné zacházení s S háky a dostatečně široká škála velikostí. Háky jsou červeně lakovány.Po konečném tepelném zpravování jsou háky přezkoušeny zkušební silou a kontrolou na trhliny. Hotový hák je vizuálně prohlédnut, aby se zabezpečilo, že nemá vady. Všechny údaje jsou doloženy certifikátem. Každý dodávaný hák je označen vyraženými znaky: znak výrobce, typové označení, třída "8", a kód sledovatelnosti. Tyto údaje jsou rovněž uvedeny v certifikátu.
| Kód produktu | Hmotnost | Úprava povrchu | Dovolené zatížení | Jakostní třída | A | D | l | s |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 317514125008 | 0,12 kg | Barvený | 80 kg | 80 | 40 mm | 8 mm | 150 mm | 50 mm |
| 317514125016 | 0,2 kg | Barvený | 160 kg | 80 | 40 mm | 10 mm | 150 mm | 50 mm |
| 317514125035 | 0,4 kg | Barvený | 350 kg | 80 | 40 mm | 14 mm | 150 mm | 50 mm |
| 317514125063 | 0,68 kg | Barvený | 630 kg | 80 | 40 mm | 18 mm | 150 mm | 50 mm |
| 317514125100 | 1,09 kg | Barvený | 1000 kg | 80 | 40 mm | 22 mm | 165 mm | 50 mm |
| 317514125160 | 1,61 kg | Barvený | 1600 kg | 80 | 40 mm | 26 mm | 172 mm | 50 mm |
| 317514125250 | 2,6 kg | Barvený | 2500 kg | 80 | 40 mm | 32 mm | 185 mm | 50 mm |
| 317514125400 | 4,6 kg | Barvený | 4000 kg | 80 | 50 mm | 40 mm | 220 mm | 65 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | S hák - pro manipulaci s materiálem |
|---|---|
| Norma: | PN 02 3241 |
| Dovolené zatížení: | 80 kg, 160 kg, 350 kg, 630 kg, 1000 kg, 1600 kg, 2500 kg, 4000 kg |
| Povrchová úprava: | barvený |
| Hmotnost: | 2.6 kg, 4.6 kg, 0.2 kg, 0.68 kg, 0.12 kg, 0.4 kg, 1.09 kg, 1.61 kg |
| Jednotky: | kus |
| Rozměr (A): | 40 mm, 50 mm |
| Rozměr (D): | 8 mm, 10 mm, 14 mm, 18 mm, 22 mm, 26 mm, 32 mm, 40 mm |
| Název: | R80, R160, R350, R630, R1000, R1600, R2500, R4000 |
| Rozměr (l): | 150 mm, 165 mm, 172 mm, 185 mm, 220 mm |
| Rozměr (s): | 50 mm, 65 mm |
| Jakostní třída: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
