Spojovací člen CL
Kód: 317562285322Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Spojovací člen CL se běžně užívá v kombinaci s řetězem odpovídající normy a různými druhy závěsných hlav ve stejné pevnostní třídě k výrobě montovaných vázacích prostředků dle EN 818-4. Spojovací členy jsou červeně lakovány.Po konečném tepelném zpravování jsou spojovací členy přezkoušeny zkušební silou a kontrolou na trhliny. Hotový spojovací člen je vizuálně prohlédnut, aby se zabezpečilo, že nemá vady. Všechny údaje jsou doloženy certifikátem. Každý dodávaný spojovací člen je označen vyraženými znaky: znak výrobce, typové označení, třída "8". Tyto údaje jsou rovněž uvedeny v certifikátu.
| Kód produktu | Hmotnost | Úprava povrchu | Dovolené zatížení | Jakostní třída | A | C | s | P | R | O |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 317562285062 | 0,07 kg | Barvený | 1120 kg | 80 | 16 mm | 18 mm | 6,8 mm | 7,2 mm | 43 mm | 16,5 mm |
| 317562285082 | 0,25 kg | Barvený | 2000 kg | 80 | 19 mm | 25,5 mm | 10 mm | 11,5 mm | 62 mm | 23,5 mm |
| 317562285102 | 0,35 kg | Barvený | 3150 kg | 80 | 23,8 mm | 30 mm | 12,6 mm | 12,6 mm | 72 mm | 27,5 mm |
| 317562285132 | 0,68 kg | Barvený | 5300 kg | 80 | 28 mm | 36 mm | 16,7 mm | 19 mm | 87,3 mm | 33,3 mm |
| 317562285162 | 1,1 kg | Barvený | 8000 kg, 12500 kg | 80 | 44 mm | 48 mm | 23 mm | 23 mm | 116 mm | 47 mm |
| 317562285202 | 1,7 kg | Barvený | 12500 kg | 80 | 44 mm | 48 mm | 23 mm | 23 mm | 116 mm | 47 mm |
| 317562285222 | 2,2 kg | Barvený | 15000 kg | 80 | 49 mm | 51 mm | 26,5 mm | 26,5 mm | 133 mm | 55 mm |
| 317562285262 | 4,2 kg | Barvený | 21200 kg | 80 | 60 mm | 60 mm | 31,5 mm | 31,5 mm | 148 mm | 66 mm |
| 317562285322 | 7,19 kg | Barvený | 3150 kg, 31500 kg | 80 | 80 mm | 77 mm | 32 mm | 40 mm | 190 mm | 86 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spojovací člen CL T8 |
|---|---|
| Dovolené zatížení: | 1120 kg, 2000 kg, 3150 kg, 5300 kg, 8000 kg, 12500 kg, 15000 kg, 21200 kg, 31500 kg |
| Povrchová úprava: | barvený |
| Hmotnost: | 0.35 kg, 1.1 kg, 2.2 kg, 0.07 kg, 1.7 kg, 4.2 kg, 0.25 kg, 0.68 kg, 7.19 kg |
| Jednotky: | kus |
| Rozměr (A): | 16 mm, 19 mm, 23.8 mm, 28 mm, 44 mm, 49 mm, 60 mm, 80 mm |
| Rozměr (C): | 18 mm, 25.5 mm, 30 mm, 36 mm, 48 mm, 51 mm, 60 mm, 77 mm |
| Rozměr (s): | 6.8 mm, 10 mm, 12.6 mm, 16.7 mm, 23 mm, 26.5 mm, 31.5 mm, 32 mm |
| Jakostní třída: | 80 |
| Rozměr (P): | 7.2 mm, 11.5 mm, 12.6 mm, 19 mm, 23 mm, 26.5 mm, 31.5 mm, 40 mm |
| Rozměr (R): | 43 mm, 62 mm, 72 mm, 87.3 mm, 116 mm, 133 mm, 148 mm, 190 mm |
| Rozměr (O): | 16.5 mm, 23.5 mm, 27.5 mm, 33.3 mm, 47 mm, 55 mm, 66 mm, 86 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
