Spojovací člen CLS
Kód: 317562285222.2Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Spojovací člen CLS se užívá ke spojení textilních vázacích prostředků. Spojovací členy jsou červeně lakovány.Po konečném tepelném zpravování jsou spojovací členy přezkoušeny zkušební silou a kontrolou na trhliny. Hotový spojovací člen je vizuálně prohlédnut, aby se zabezpečilo, že nemá vady. Všechny údaje jsou doloženy certifikátem. Každý dodávaný spojovací člen je označen vyraženými znaky: znak výrobce, typové označení, třída "8". Tyto údaje jsou rovněž uvedeny v certifikátu.
| Kód produktu | Hmotnost | Úprava povrchu | Dovolené zatížení | Jakostní třída | A | B | C | D | E | F | I | G | H |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 317562285082.2 | 0,28 kg | Barvený | 2000 kg | 80 | 40 mm | 58 mm | 24 mm | 20 mm | 24 mm | 14 mm | 10 mm | 17 mm | 9 mm |
| 317562285102.2 | 0,47 kg | Barvený | 3150 kg | 80 | 40 mm | 81 mm | 35 mm | 30 mm | 30 mm | 14 mm | 13 mm | 23 mm | 11 mm |
| 317562285132.2 | 0,99 kg | Barvený | 5300 kg | 80 | 55 mm | 104 mm | 48 mm | 36 mm | 36 mm | 18 mm | 16 mm | 28 mm | 16 mm |
| 317562285162.2 | 2 kg | Barvený | 8000 kg | 80 | 67 mm | 115 mm | 57 mm | 40 mm | 44 mm | 24 mm | 21 mm | 36 mm | 21 mm |
| 317562285202.2 | 2,3 kg | Barvený | 12500 kg | 80 | 82 mm | 134 mm | 65 mm | 50 mm | 52 mm | 29 mm | 23 mm | 40 mm | 23 mm |
| 317562285222.2 | 6,3 kg | Barvený | 15000 kg | 80 | 125 mm | 177 mm | 100 mm | 59 mm | 68 mm | 39 mm | 27 mm | 43 mm | 27 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spojovací člen CLS T8 |
|---|---|
| Dovolené zatížení: | 2000 kg, 3150 kg, 5300 kg, 8000 kg, 12500 kg, 15000 kg |
| Povrchová úprava: | barvený |
| Hmotnost: | 2.3 kg, 2 kg, 0.99 kg, 6.3 kg, 0.28 kg, 0.47 kg |
| Jednotky: | kus |
| Rozměr (A): | 40 mm, 55 mm, 67 mm, 125 mm, 82 mm |
| Rozměr (B): | 58 mm, 81 mm, 177 mm, 134 mm, 115 mm, 104 mm |
| Rozměr (C): | 24 mm, 35 mm, 48 mm, 100 mm, 65 mm, 57 mm |
| Rozměr (D): | 20 mm, 40 mm, 30 mm, 50 mm, 36 mm, 59 mm |
| Rozměr (E): | 24 mm, 30 mm, 36 mm, 44 mm, 52 mm, 68 mm |
| Rozměr (F): | 14 mm, 18 mm, 39 mm, 29 mm, 24 mm |
| Rozměr (I): | 21 mm, 27 mm, 23 mm, 16 mm, 13 mm, 10 mm |
| Jakostní třída: | 80 |
| Rozměr (G): | 17 mm, 23 mm, 28 mm, 36 mm, 40 mm, 43 mm |
| Rozměr (H): | 16 mm, 21 mm, 23 mm, 27 mm, 11 mm, 9 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
