Spojovací člen CLX
Kód: 317562205222Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Spojovací člen CLX se běžně užívá v kombinaci s řetězem odpovídající normy a různými druhy závěsných hlav ve stejné pevnostní třídě k výrobě montovaných vázacích prostředků. Spojovací členy jsou oranžově lakovány. Po konečném tepelném zpravování jsou spojovací členy přezkoušeny zkušební silou a kontrolou na trhliny. Hotový spojovací člen je vizuálně prohlédnut, aby se zabezpečilo, že nemá vady. Všechny údaje jsou doloženy certifikátem. Každý dodávaný spojovací člen je označen vyraženými znaky: znak výrobce, typové označení, třída "10". Tyto údaje jsou rovněž uvedeny v certifikátu.
| Kód produktu | Hmotnost | Úprava povrchu | Dovolené zatížení | Jakostní třída | A | C | s | P | R | O |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 317562205062 | 0,07 kg | Barvený | 1400 kg | 100 | 14 mm | 18 mm | 7,5 mm | 8 mm | 45 mm | 18 mm |
| 317562205072 | 0,14 kg | Barvený | 1900 kg | 100 | 17,8 mm | 20 mm | 9 mm | 10,2 mm | 50,5 mm | 20,5 mm |
| 317562205082 | 0,2 kg | Barvený | 2500 kg | 100 | 19 mm | 25,5 mm | 10 mm | 11,5 mm | 62 mm | 23,5 mm |
| 317562205102 | 0,35 kg | Barvený | 4000 kg | 100 | 23,8 mm | 30 mm | 12,6 mm | 12,6 mm | 72 mm | 27,5 mm |
| 317562205132 | 0,74 kg | Barvený | 6700 kg | 100 | 28 mm | 36 mm | 16,7 mm | 19 mm | 87,3 mm | 33,3 mm |
| 317562205162 | 1,16 kg | Barvený | 10000 kg | 100 | 34,3 mm | 40,5 mm | 20,6 mm | 20,6 mm | 105 mm | 39,5 mm |
| 317562205202 | 2,5 kg | Barvený | 1600 kg, 16000 kg | 100 | 42 mm | 46 mm | 25 mm | 29 mm | 113 mm | 46 mm |
| 317562205222 | 3,1 kg | Barvený | 19000 kg | 100 | 49 mm | 55 mm | 28 mm | 30 mm | 133 mm | 58 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spojovací člen CLX T10 |
|---|---|
| Dovolené zatížení: | 1400 kg, 1600 kg, 1900 kg, 2500 kg, 4000 kg, 6700 kg, 10000 kg, 16000 kg, 19000 kg |
| Povrchová úprava: | barvený |
| Hmotnost: | 0.35 kg, 2.5 kg, 0.74 kg, 3.1 kg, 0.07 kg, 0.14 kg, 0.2 kg, 1.16 kg |
| Jednotky: | kus |
| Rozměr (A): | 14 mm, 17.8 mm, 19 mm, 23.8 mm, 28 mm, 34.3 mm, 42 mm, 49 mm |
| Rozměr (C): | 18 mm, 20 mm, 25.5 mm, 30 mm, 36 mm, 40.5 mm, 46 mm, 55 mm |
| Rozměr (s): | 7.5 mm, 9 mm, 10 mm, 12.6 mm, 16.7 mm, 20.6 mm, 25 mm, 28 mm |
| Jakostní třída: | 100 |
| Rozměr (P): | 8 mm, 10.2 mm, 11.5 mm, 12.6 mm, 19 mm, 20.6 mm, 29 mm, 30 mm |
| Rozměr (R): | 45 mm, 50.5 mm, 62 mm, 72 mm, 87.3 mm, 105 mm, 113 mm, 133 mm |
| Rozměr (O): | 18 mm, 20.5 mm, 23.5 mm, 27.5 mm, 33.3 mm, 39.5 mm, 46 mm, 58 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
