Úvazek lesní s hákem SDV bez průvlekové jehly 7 x 28 x 1500 T8
Kód: 317261585570.11Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Úvazek lesní s hákem SDV bez průvlekové jehly pro manipulaci se dřevem slouží ke svazování a přibližování dřeva v lese. Úvazky jsou vyráběny s největší pečlivostí a ohledem na provozní bezpečnost. Jejich konstrukce i provedení je prověřena dlouholetou praxí v lesním hospodářství a také nejnovějšími bezpečnostními požadavky. Pro manipulaci se dřevem je nutné zvolit vhodný řetěz a to podle předpokládaného zatížení, způsobu uchycení a manipulace. Tyto montované úvazky jsou vyráběny v jakosti 80. Řetěz je z D profilu.Nestandartní délky lesních úvazků lze vyhotovit na základě poptávky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úvazky jakostní třídy 8 |
|---|---|
| Průměr (d): | 7 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 28 mm |
| Povrchová úprava: | červeně barvený |
| Hmotnost: | 2.13 kg |
| Jednotky: | kus |
| Rozměr (l): | 1500 mm |
| Maximální tažná síla: | 26 kN |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
