Řetěz 2 x 12 DIN 5685 A krátkočlánkový galvanicky pozinkovaný
Kód: 317358503020Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetězy krátkočlánkové nezkoušené DIN 5685/ A - pozinkovanéDoplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy krátkočlánkové pozinkované |
|---|---|
| Průměr (d): | 2 mm |
| Norma: | DIN 5685 |
| Povrchová úprava: | Galvanicky pozinkovaný |
| Rozměr (dxp): | 2x12 |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| Jednotky: | metr |
| Výrobní délka: | 120 m |
| Vnější délka: | 12 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
