Řetěz 3 x 16 DIN 5685 A-G krátkočlánkový galvanicky pozinkovaný
Kód: 317358503030Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetězy krátkočlánkové nezkoušené DIN 5685 /A - pozinkovanéDoplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy krátkočlánkové pozinkované |
|---|---|
| Průměr (d): | 3 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 16 mm |
| Norma: | DIN 5685 |
| Povrchová úprava: | Galvanicky pozinkovaný |
| Rozměr (dxp): | 3x16 |
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| Jednotky: | metr |
| Výrobní délka: | 60 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
