Řetěz 4 x 32 DIN 5685 C dlouhočlánkový galvanicky pozinkovaný
Kód: 317358503041Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetězy dlouhočlánkové nezkoušené DIN 5685 C - pozinkovanéDoplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy dlouhočlánkové pozinkované |
|---|---|
| Průměr (d): | 4 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 32 mm |
| Norma: | DIN 5685 |
| Povrchová úprava: | Galvanicky pozinkovaný |
| Rozměr (dxp): | 4x32 |
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| Jednotky: | metr |
| Výrobní délka: | 30 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
