Řetěz 5 x 21 DIN 5685/A-X krátkočlánkový kroucený galvanicky pozinkovaný
Kód: 317358503550Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetězy krátkočlánkové kroucené nezkoušené DIN 5685/A-X - pozinkované.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy krátkočlánkové kroucené pozinkované |
|---|---|
| Průměr (d): | 5 mm |
| Norma: | DIN 5685 |
| Povrchová úprava: | Galvanicky pozinkovaný |
| Rozměr (dxp): | 5x21 |
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| Jednotky: | metr |
| Výrobní délka: | 30 m |
| Vnější délka: | 21 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
