Řetěz 6 x 18,5 ČSN 02 3221 nesvařený
Kód: 3171121200600E0Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Nesvařený řetěz slouží k napojování kominických řetízků o velikosti 6 x 18,5.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy do fréz - 6x18,5 |
|---|---|
| Průměr (d): | 6 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 18.5 mm |
| Vnější šíře článku (b): | 20 mm |
| Norma: | ČSN 023221 |
| Povrchová úprava: | přirozeně černý |
| Rozměr (dxp): | 6x18,5 |
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| Jednotky: | kilogram |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
