Řetěz 6 x 23 D profil T10 barvený
Kód: 317261504060Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Klasické hranaté řetězy pro práci v lese v jakosti 100. Hlavní výhodou profilovaného řetězu je, že se při manipulaci svou hranou lépe zařezává a nesklouzává po kmeni stromu. Řetěz dodáváme modře barvený.Standartní balení: svazky po 100 m, avšak zakoupit lze jakékoliv množství řetězu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy do lesa |
|---|---|
| Průměr (d): | 6 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 23 mm |
| Povrchová úprava: | barvený |
| Rozměr (dxp): | 6x23 |
| Hmotnost: | 0.83 kg |
| Jednotky: | metr |
| Výrobní délka: | 100 m |
| Maximální tažná síla: | 32.5 kN |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
