Řetěz 6 x 34,5 ČSN 02 3272 dlouhočlánkový galvanicky pozinkovaný
Kód: 317317203060Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetězy dlouhočlánkové nezkoušené DIN 5685 C - pozinkovanéDoplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy dlouhočlánkové pozinkované |
|---|---|
| Průměr (d): | 6 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 34.5 mm |
| Norma: | ČSN 023272 |
| Povrchová úprava: | Galvanicky pozinkovaný |
| Rozměr (dxp): | 6x34,5 |
| Hmotnost: | 0.63 kg |
| Jednotky: | metr |
| Výrobní délka: | 30 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
