Řetěz 6 x 42 DIN 5685/C-G polodlouhočlánkový nezkoušený galvanicky pozinkovaný
Kód: 317358503061Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Řetězy polodlouhočlánkové nezkoušené DIN 5685/C-G - pozinkovanéDoplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy dlouhočlánkové pozinkované |
|---|---|
| Průměr (d): | 6 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 42 mm |
| Norma: | DIN 5685 |
| Povrchová úprava: | Galvanicky pozinkovaný |
| Rozměr (dxp): | 6x42 |
| Hmotnost: | 0.61 kg |
| Jednotky: | metr |
| Výrobní délka: | 30 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
