Řetěz 8 x 28 D profil T8 barvený
Kód: 317261584080Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Klasické hranaté řetězy pro práci v lese v jakosti 80. Hlavní výhodou profilovaného řetězu je, že se při manipulaci svou hranou lépe zařezává a nesklouzává po kmeni stromu. Řetěz dodáváme červeně barvený.Standartní balení: svazky po 50 m, avšak zakoupit lze jakékoliv množství řetězu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy do lesa |
|---|---|
| Průměr (d): | 8 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 28 mm |
| Povrchová úprava: | barvený |
| Rozměr (dxp): | 8x28 |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| Jednotky: | metr |
| Výrobní délka: | 50 m |
| Maximální tažná síla: | 45 kN |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
