Úvazek lesní s kroužkem 9 x 27 x 1600 T4
Kód: 317142010964.8Osobní přístup a poradenství
pomůžeme s výběrem i revizemi
Rychlá expedice objednávek
běžné objednávky odesíláme ještě tentýž den
Detailní popis produktu
Úvazek lesní s kroužkem pro manipulaci se dřevem slouží ke svazování a přibližování dřeva v lese. Úvazky jsou vyráběny s největší pečlivostí a ohledem na provozní bezpečnost. Jejich konstrukce i provedení je prověřena dlouholetou praxí v lesním hospodářství a také nejnovějšími bezpečnostními požadavky. Pro manipulaci se dřevem je nutné zvolit vhodný řetěz a to podle předpokládaného zatížení, způsobu uchycení a manipulace. Tyto svařované úvazky jsou vyráběny v jakosti 40. Řetěz je kruhového průřezu.Nestandartní délky lesních úvazků lze vyhotovit na základě poptávky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úvazky jakostní třídy 3 a 4 |
|---|---|
| Průměr (d): | 9 mm |
| Vnitřní délka článku (p): | 27 mm |
| Povrchová úprava: | bez povrchové úpravy |
| Hmotnost: | 3.23 kg |
| Jednotky: | kus |
| Rozměr (l): | 1600 mm |
| Maximální tažná síla: | 20 kN |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
